Nábor Krav Maga Ostrava, začátečníci, říjen 2011
V říjnu otevřeme novou třídu pro začátečníky, nové zájemce o tento sebeobranný systém!
První seznamovací trénink pro nováčky proběhne v pondělí, 3. 10. 2011, ul. Fügnerova 1 v 17:30 – 19:00 hodin.
Délka tréninkové jednotky je 90 minut. Další tréninky proběhnou vždy v pondělí, ve stejném čase, poslední trénink bude 19. 12. 2011. Celkem 12 tréninkových jednotek.
S sebou
- Výpis z rejstříku trestů, bez záznamu, tj. tzv. čistý. Ne starší 3 měsíců! Nejpozději na druhém tréninku, 10. 10. 2011.
- Osobní doklad, občanský průkaz, pro ověření pravosti výpisu z rejstříku trestů.
- Potvrzení od lékaře o schopnosti absolvovat kurz ze zdravotního hlediska, nebo vlastnoručně podepsané prohlášení o povědomosti o svém zdravotním stavu a možných rizicích, spojených s výukovou sebeobranného systému Krav Maga.
- Kalhoty s dlouhými nohavicemi. Krátké kalhoty a jiné módní oblečení nebude akceptováno.
- Boty na sálové sporty.
- Triko s krátkým rukávem.
- Hygienické potřeby.
- Chrániče zubů a suspenzor povinné od 2 tréninku!
- Pití, doporučujeme 1,5 l.
Cena a platba
Cena 1100 CZK. Splatnost částky je do 10. 10. 2011. Údaje pro platbu následují. Případně hotovost osobně během tréninku.
Účet číslo: 43 – 1577600267
Kód banky: 0100, Komerční banka a. s.
Další informace již na prvním tréninku.
Nezapoměnte se příhlásit vpravo nahoře k odběru novinek, potřebných informací.
Registrace
Počet účastníku je omezen kapacitou tělocvičny, přednost dostanou ti zájemci, kteří již napsali o zařazení, přesto prosím všechny zájemce, aby svůj zájem potvrdili přímo na mail dusan@kraver.cz. Do předmětu pište kurz říjen 2011
Sleva
Do přihlášky, e – mailu, uveďte své jméno a rok narození. Budete zapsáni na seznam, který se předává společnosti IpponShop.cz pro poskytnutí slevy ve výši 10% na jakékoliv zboží z jejich nabídky. Tato sleva je určena pro lidi cvičící v klubu Krav Maga Ostrava, o.s..
Děkuji a těším se na Vás!
Dušan Vavrečka.



Velice mne a věřím, že i Radka ze sekce DIVERS a ostatní členy , kteří se na chodu klubu podílejí i nad rámec běžných klubových účastí – Aleš,Dan a jiní, těší obrovský zájem o další základní kurz. Bohužel jsme nuceni tento nábor ukončit předčasně, a to pouze z kapacitních důvodů tělocvičny!!!!!kapacita je totálně naplněná a s ohledem na možnost zranění v tréninku jsme nuceni takto učinit.
Všem, kteří se již nestihli přihlásit se omlouváme a zároveň avizujeme otevření nového kurzu na přelomu měsíce únor/březen. Podrobné info bude včas uveřejněno, děkujeme za pochopení.
Dušan Vavrečka tým KM Ostrava.