Kraver - TADC Krav Maga OSTRAVA

KLUBOVÉ INFORMACE

Venkovní tréninky

21.04.2020

Přátelé, spolubojovníci a studenti, budovatelé dobré kondice a klidných hlav v této době.

Pro ty, ke kterým se to ještě nedostalo, dáváme na vědomí, že probíhají venkovní tréninky, za předpokladu dne bez deště. Nejčastěji v areálu Landek, hornické muzeum, nebo v blízkém okolí. Sledujte klubový FB, INSTAGRAM nebo tento web, pokud chcete čerstvé informace.

Tolik základní informace.

Další informace se týká úpravy cen za tréninkové jednotky. Platba za trénink bude od 1.5.2020 pro VŠECHNY KATEGORIE JEDNOTNÁ, a to 150,- kč za trénink při platbě v hotovosti ja jednotlivou jednotku. Kdo se však rozhodne koupit permenentku na 10 vstupů s platností 2 měsíce, bude mít jednotku tréninku za 100,- kč. Volba je na Vás, každopádně na Vás bude záležet, zda budete chodit na tréninky  nebo ne, nájem od května se opět bude muset platit a při Vaší nedostatečné účasti na tréninku nezbude pak nic jiného, než činnost klubu ukončit a Vy si budeme hledat jinou náplň pro svůj volný čas.

Pokud vláda svoje rozhodnutí otevřít tělocvičny 12.5.2020 nezmění, bude se od toho termínu trénovat 2 x týdně, čas zůstane stejný, dny se doladí podle toho, jak a kdy budu mít službu já, nebo bude volný Adam. Do výše uvedeného termínu 12.5.2020 budou probíhat nárazové venkovní tréninky, jako doposud. Program SENTINEL 2019/2020 je takto ukončen a všichni, kteří vydrželi do jeho konce, jsou zařazeni do smíšené skupiny.

Případné dotazy zodpovím tomu, kdo bude mít zájem, na některém ze známých kontaktů. 

S pozdravem 

NEJLEPŠÍ UMÍRÁ POSLEDNÍ 

DUŠAN.

 

TRÉNINKOVÉ ČASY ŘÍJEN 2019 - PROSINEC 2019

03.10.2019

 

 

Od pondělí 7.10.2019 do 23.12.2019 budou tréninkové jednotky opět probíhat ve standardních časech : 

Pondělí + středa : 18.00 - 19.30 hodin

Úterý : Sentinel projekt 18.00 - 19.30

Soboty jsou vyhrazeny speciálním tréninkovým jednotkám, viz 19.10.2019 - Trénink ve vlaku pro všechny skupiny. 

 

S pozdravem DV.

TRÉNINKOVÁ PRAVIDLA - PŘIPOMENUTÍ

20.11.2018

ZÁSADY BEZPEČNOSTI PŘI TRÉNINCÍCH 

 

1.                O zdravotní komplikaci, se kterou přicházím na trénink, informuji instruktora před tréninkem, jakož i o případném zranění vzniklém při tréninku.

2.                Tréninkové pomůcky budu udržovat ve stavu vylučujícím zranění spolu cvičících osob.

3.                Beru na vědomí, že trénink může probíhat v různých prostorách, i za změněných světelných podmínek, v různých typech oděvu.

4.                Budu dodržovat pokyny instruktorů, jinak se vystavuji riziku vyloučení z tréninkové jednotky bez nároku.

5.                Při nácviku technik si vždy zachovám chladnou hlavu.

6.                Pokud není domluveno jinak, provádím jen domluvenou akci a umožním partnerovi dokončit cvičenou techniku.

7.                V sebekázni nepřekročím rámec tréninku.

8.                Při suchém nácviku technik je třeba použít přiměřené množství síly, aby nedošlo ke zranění a mít neustálou sebekontrolu.

9.                Kdykoliv je třeba, používají se ochranné pomůcky přiměřené své fyzické kondici a zvládnutým technikám boje a stupně ohrožení.

10.           Pokud někdo z cvičenců ztratí kontrolu nad svým jednáním, bude lekce přerušena bez náhrady.

11.           Při provádění kterékoliv techniky, při fingovaných konfrontacích, si partneři musí navzájem věřit a jeden druhému pomáhat v dosažení cíle, jímž je zvládnutí problematiky sebeobrany a boje zblízka.

12.           Nemístná je destruktivní soutěživost, touha se předvádět, snaha o vyrovnání účtů nebo touha po pomstě.

13.           Beru na vědomí, že tréninky probíhají na vlastní nebezpečí, na vlastní zodpovědnost.

14.          V případě tréninku smíšených skupin bude budou zkušenější  studenti brát ohled na svou technickou vyspělost,znalosti a zkušenosti a přizpůsobí tomu nácvik dané problematiky. To samé platí v rámci tréninku pro nácvik s osobou výrazně výškově nebo váhově rozdílnou. Cílem tréninku je techniku s tréninkovým partnerem procvičit.

KANÁLY


NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

12.10.2020-00:00 - 1.11.2020-00:00

POZASTAVENÉ TRÉNINKY...


ANKETA

Věnujete se systému KRAV MAGA?
ANO, aktivně
42%
Věnoval jsem se
11%
NE, nevěnuji se
8%
Zvažuji, že začnu
39%

FACEBOOK


CERTIFIKÁTY


NÁVŠTĚVNOST


INFORMAČNÍ POVINNOST